Dlaczego rękawice Dig It są takie komfortowe?

Dlaczego rękawice Dig It są takie komfortowe?

Wiemy, że prace ogrodnicze wiążą się z intensywnym sadzeniem, kopaniem, cięciem i zabiegami pielęgnacyjnymi. Wszystkie czynności narażają dłonie na zabrudzenia, otarcia i zranienia oraz na kontakt ze środkami, które mogą podrażnić skórę.

Dlatego, dla bezpieczeństwa i higieny pracy polecamy używanie rękawic ochronnych. Co najważniejsze, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są specjalistyczne rękawice ogrodnicze, często dostosowane do rodzaju wykonywanych prac. Mogą one chronić przed zamoczeniem, pokłuciem lub być po prostu przewiewne, ale to co oferuje DIG IT®APPAREL to zupełna nowość na rynku.

Rękawice Dig IT® są produktem stworzonym specjalnie dla kobiet

Producenci akcesoriów ogrodniczych prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Dzięki dążeniu do wypełnienia specyficznej niszy, powstał też produkt Dig IT HANDWEAR® oraz jego odmiana z długim mankietem HIGH 5®.

Stylowe i funkcjonalne rękawice do wszystkich rodzajów prac ogrodniczych i majsterkowania, zostały zaprojektowane przez kobiety i dla kobiet, i umożliwiają sprostanie trudnym wyzwaniom bez utraty stylu oraz komfortu działania.

Rękawice powstały we współpracy z najlepszymi projektantami przemysłowymi, producentami rękawic oraz grupami testerek. Ostatecznie produkt wykonano z materiału przewiewnego, nadającego się do prania i w części pochodzącego z recyklingu.

Rękawice te są więc nie tylko idealnie dopasowane do potrzeb aktywnych kobiet, ale ich producenci zwrócili również uwagę na stan środowiska naturalnego, co zyskało szczególne uznanie i utwierdziło nas w przekonaniu, że produkt ten powinien być dostępny również na polskim rynku.

Zalety rękawic ogrodniczych

Odpowiednio dobrane rękawice ogrodnicze przede wszystkim dają całkowitą ochronę dla rąk, nie krępują ruchów i nie powodują nadmiernego pocenia się dłoni, nawet podczas prac wykonywanych w upalny dzień. Ich rozmiar jest dobrze dopasowany, ściągacze dokładnie przylegają do nadgarstków, a niektóre, nowoczesne modele, posiadają również elementy antypoślizgowe oraz dodatkowe wzmocnienia.

Na szczególną uwagę zasługują rękawice najnowszej generacji Dig IT®

Mają one wykrój przystosowany do kobiecych dłoni i uszyte są z materiału zapewniającego ochronę i wygodę. Na co w szczególności zwróciliśmy uwagę? Dzięki wzmocnieniu w końcówkach palców skutecznie chronią paznokcie i manicure przed zniszczeniem, podczas prac wykonywanych w ogrodzie.

Przy tym rękawice Dig IT® są antypoślizgowe, mają wszywaną gumkę oraz praktyczny pasek w nadgarstku, dodatkowo regulujący siłę przytrzymania rękawic na dłoniach i zabezpieczający przed dostaniem się brudu do wnętrza rękawicy.

Jest to produkt opatentowany, który z pewnością zaoszczędzi nasz czas i pieniądze, które będziemy musieli przeznaczyć na odnowienie stanu naszych paznokci i manicure po pracach ogrodniczych i naszym zdaniem, warto zastanowić się nad jego zakupem.

Zobacz naszą ofertę rękawic Dig IT®

Rodzaje roboczych rękawic ogrodniczych

Rynek ogrodniczy jest gałęzią rozwijającą się niezwykle prężnie. Ogrodnicze rękawice robocze szyte są ze skóry, tworzyw sztucznych oraz tkanin syntetycznych, a ich cena waha się od złotówki do kilkuset złotych. Rozpiętość cenowa wynika głównie z jakości oferowanych rozwiązań, rodzaju zastosowanego w produkcie materiału oraz przeznaczenia rękawic.

W sprzedaży można znaleźć:

  • rękawice przygotowane do pracy przy krzewach kolczastych i w jagodnikach, które mają wzmocnienia na placach i długie mankiety
  • rękawice wykorzystywane do lżejszych prac pielęgnacyjnych, które wykonane są z materiału wytrzymałego, ale delikatnego i często wodoodpornego
  • elastyczne i wodoodporne rękawice do prac wodnych
  • rękawice narzędziowe, które mają wkładki wygłuszające wstrząsy, są odpowiednio wyprofilowane i zapewniają pewny chwyt

My rekomendujemy rękawice Dig IT®, ponieważ odpowiadają na potrzeby wszystkich kobiet chcących dbać o wygląd swoich rąk, nawet podczas prac wykonywanych w ogrodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl