Producenci
Czas i koszty dostawy

Koszt przesyłki

 

1. Sposób dostarczenia przesyłki wybieracie Państwo z opcji dostawy podczas realizacji zamówienia.

2. Koszt Państwa przesyłki jest uzależniony od wagi i gabarytu zamówienia.

3. W przypadku zamówień "Paczkomaty In Post" cena za przesyłkę jest taka sama bez względu na gabaryt. Maksymalny gabaryt wysłany "Paczkomaty In Post" wynosi 64 x 41 x 38 cm o wadze do 25 kg. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i ponoszą Państwo jeden koszt dostawy.

4. W przypadku gdy przesyłka wskazana przez Państwo jako "Paczkomaty In Post" przekracza maksymalny gabaryt paczkomatu lub maksymalną wagę, zostaje automatycznie przesłana "Przesyłką kurierską In Post". W związku z tym nie ponosicie Państwo kosztów zmiany rodzaju dostawy.

5. W przypadku zamówień "Paczka w RUCHu" cena za przesyłkę jest taka sama bez względu na gabaryt. Dopuszczalny, maksymalny gabaryt wysłany "Paczką w RUCHu" wynosi 50 x 30 x 20 cm o wadze do 20 kg. 

6. Opcja "Paczka w RUCHu" jest niedostępna dla przesyłek przekraczających dopuszczalny, maksymalny jak w ad.5.

7. Wszystkie wysyłki zamówień powyżej 300 PLN są bezpłatne. W tym przypadku koszty wysyłki zamówień ponosi Victory's Garden.

 

Rodzaj dostawy Maks. waga Przelew/Płatność online

Paczka w RUCH-u

do 20 kg

  9,00 zł

Paczkomat In Post 

do 25 kg

12,00 zł

Przesyłka kurierska In Post

do 5 kg

15,00 zł

Przesyłka kurierska DPD, Fed-EX, UPS do 5 kg 16,00 zł
Courier UPS Countries of the EU do 5 kg 80,00 zł

 

 
Czas realizacji zamówienia

1. Czas realizacji zamówienia, czyli wysyłki z magazynu wynosi 2 do 5 dni roboczych i zależy od dostępności produktu w magazynie. Informacja o czasie wysyłki z magazynu widnieje na stronie każdego produktu pod hasłem "wysyłka w".
 
2. Czas dostawy przez kuriera od momentu wysyłki z magazynu to 1-2 dni robocze.
 
3. W przypadku dostaw realizowanych przez "Paczkomaty In Post" czas dostawy do paczkomatu klienta wynosi do 3 dni roboczych od dnia wysyłki z magazynu.
 
4. Czas  dostawy w przypadku wybrania opcji "Paczka w RUCHu" wynosi do 3 dni roboczych od dnia wysyłki.
 
5. Dostarczona przesyłka do punktu "Paczka w RUCHu" czeka na odbiór przez klienta 5 dni, w przypadku braku odbioru wraca do Victory's Garden.
 
6. Konieczność ponownej wysyłki nieodebranej paczki realizowana jest w systemie "za pobraniem". Koszty wysyłki w takim przypadku ponosi klient.
  
7. Klient otrzymuje informację SMS i/lub e-mailem o statusie przesyłki, w przypadku gdy taką usługę umożliwia firma kurierska.
 
Kontakt
 
Uwagi i reklamacje związane z dostawami zamówionych produktów prosimy zgłaszać mailem na adres: sklep@victorysgarden.com lub telefonicznie do Biura Obsługi Klienta tel: (+48) 790 432 632.
 
Zespół Victory's Garden życzy Państwu udanych zakupów.
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl